Zespół

Tworzymy zgrany zespół doświadczonych i ambitnych prawników, dla których wykonywanie zawodu to coś więcej niż praca.

Radca prawny

Anna Kołodziejska

Ukończyła Szkołę Prawa Niemieckiego, a następnie odbyła praktyki w jednej z renomowanych kancelarii w Niemczech. W 2010 roku złożyła z wynikiem pozytywnym radcowski egzamin zawodowy. Biegle włada językiem niemieckim oraz językiem angielskim, co umożliwia jej prowadzenie spraw klientów zagranicznych. Od kilkunastu lat z powodzeniem prowadzi własną kancelarię, świadcząc pomoc przedsiębiorcom oraz klientom indywidualnym z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i gospodarczego. Posiada bogate doświadczenie procesowe w reprezentowaniu klientów przed sądami powszechnymi we wszystkich instancjach oraz przed Sądem Najwyższym. Może pochwalić się licznymi sukcesami w prowadzonych sprawach – zarówno na sali sądowej, jak i poza nią. Klienci doceniają ją za upór, doświadczenie i zaangażowanie w prowadzone sprawy.

 

W swojej pracy stawia na profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdej sprawy. Nie boi się wyzwań, dlatego podejmuje się prowadzenia spraw trudnych, także o charakterze precedensowym. Dzięki temu, że sama od wielu lat prowadzi działalność gospodarczą, doskonale rozumie aktualne wyzwania i problemy przedsiębiorców.

W wolnym czasie podróżuje, a największą radość sprawiają jej wielogodzinne wędrówki górskie.

Radca prawny

Agnieszka Kołodziej

W 2018 roku ukończyła jednolite studia magisterskie na kierunku Prawo na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Od 2017 roku związana z Gdańskiem, gdzie zdobywała doświadczenie w trójmiejskich kancelariach, a w 2022 roku – po zakończeniu aplikacji – złożyła z wynikiem pozytywnym radcowski egzamin zawodowy. Ukończyła także studia podyplomowe na kierunku Podatki i prawo podatkowe na Uniwersytecie Gdańskim.

 

Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze osób fizycznych oraz przedsiębiorców. Swoje zainteresowania skupia wokół prawa cywilnego, w szczególności prawa zobowiązań, prawa rodzinnego oraz gospodarczego. Interesuje się również tematyką związaną z szeroko pojętym prawem podatkowym, prawem konsumentów oraz prawem zamówień publicznych. Praktykowała z sukcesami w obszarze odszkodowań oraz w postępowaniach administracyjnych. Posługuje się językiem angielskim. Ambitna, wnikliwa i wytrwale dążąca do celu. Praca prawnika daje jej tyle szczęścia, co jej wolny czas.

Prywatnie pasjonat podróży, wycieczek górskich, dobrych książek oraz kolarstwa. W wolnej chwili pakuje plecak, by szukać pięknych miejsc w otoczeniu natury.

Radca prawny

Karolina Janowska

W 2018 r. ukończyła jednolite studia magisterskie na kierunku Prawo na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, a następnie aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Olsztynie. Swoje doświadczenie zdobywała w olsztyńskich kancelariach. Chęć dalszego rozwoju zmotywowała ją do poszerzania swojego doświadczenia w Trójmieście.

 

 

Świadczy pomoc prawną zarówno na rzecz osób fizycznych, jak i przedsiębiorców. Specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie cywilnym w szczególności w sprawach odszkodowawczych oraz rodzinnych, a także roszczeniach dotyczących tzw. “umów frankowych”. Nie boi się wyzwań, a w swojej pracy stawia na profesjonalizm.

 

Interesuje się sztuką, malarstwem i grafiką. W wolnym czasie sama próbuje sił w malarstwie, a inspiracje czerpie z twórczości impresjonizmu.

Aplikantka radcowska

Klaudia Zieleniec

Ukończyła Prawo na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jej zainteresowania prawem odszkodowawczym skłoniły ją do napisania pracy magisterskiej na temat zadośćuczynienia za śmierć osoby najbliższej. Podczas studiów odbyła semestr na uczelni Masaryka w Czechach, gdzie z perspektywy porównawczej zdobyła wiedzę na temat prawa europejskiego. Aktywnie uczestniczyła w życiu studenckim, zostając przewodniczącą organizacji studenckiej ESN UMK Toruń. Ukończyła Szkołę Prawa Porównawczego prowadzoną w języku angielskim oraz zdobyła certyfikat z języka prawniczego Toles Higher, co pozwala jej na obsługę zagranicznych klientów.

 

Posiada doświadczenie w prowadzeniu spraw odszkodowawczych, również tych niekonwencjonalnych i skomplikowanych. Swoją uwagę skupia na prawie odszkodowawczym, z naciskiem na zadośćuczynienia, a także prawie rodzinnym.

 

Prywatnie interesuje się podróżami – odwiedziła 16 państw i wciąż planuje kolejne wycieczki. W wolnym czasie gra ze znajomymi w siatkówkę oraz szlifuje język angielski.

Aplikant Radcowski

Patrycja Moczynska

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ​

Skontaktuj się z Nami

Siłą naszej Kancelarii są tworzący ją ludzie, ambitni, odważni i otwarci na nowe wyzwania!