Kenneth smith

 

zastępstwo procesowe


Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą porad prawnych naszej kancelarii. Specjalizujemy się w doradztwie i reprezentacji naszych Klientów w sprawach sądowych


Doświadczeni adwokaci naszej kancelarii specjalizują się w reprezentacji naszych Klientów w sprawach sądowych. Zajmujemy się również postępowaniem arbitrażowym w Gdańsku i na terenie Trójmiasta. Podstawą naszej działalności są porady prawne, konsultacje, opracowania, analizy i weryfikacje umów. Nasz prawnik sporządzi również na życzenie klienta pisma procesowe oraz sformułuje opinie prawne.


W przypadku Klientów, w których działalności sporadycznie zdarzają się spory sądowe, świadczymy usługi polegające na reprezentacji naszego Klienta przed wszystkimi sądami powszechnymi i administracyjnymi jak i przed organami władzy publicznej w pojedynczych sprawach. Wynagrodzenie ustalamy z góry uwzględniając stopień skomplikowania sprawy oraz wartość przedmiotu sporu. Adwokat reprezentuje klienta zarówno podczas etapu przedsądowego, dochodzenia roszczeń jak również podczas postępowania sądowego oraz egzekucyjnego.

 

Powrót