Zespół

Tworzymy zgrany zespół doświadczonych i ambitnych prawników, dla których wykonywanie zawodu to coś więcej niż praca.

Nasz zespół

Siłą naszej Kancelarii są tworzący ją ludzie, ambitni, odważni, otwarci na nowe wyzwania, a jednocześnie uczciwi, solidni, pracowici i odpowiedzialni. W naszej pracy łączymy dotychczasowe doświadczenie z ciągle aktualizowaną wiedzą, którą zdobywamy podczas licznych kursów i szkoleń, co umożliwia nam wszechstronne podejście do powierzonych nam spraw. Naszym klientom zapewniamy dyskrecję, zaangażowanie i profesjonalizm na sali sądowej.

Anna Kołodziejska

Radca prawny wpisana na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku.


Anna Kołodziejska - radca prawny z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze podmiotów gospodarczych oraz prowadzeniu spraw klientów indywidualnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego oraz gospodarczego. Ukończyła Szkołę Prawa Niemieckiego, a następnie odbyła praktyki w jednej z renomowanych kancelarii w Niemczech. Biegle włada językiem niemieckim oraz językiem angielskim, co umożliwia jej prowadzenie spraw klientów zagranicznych. W swojej pracy stawia na profesjonalizm, zaangażowanie oraz indywidualne podejście do każdej sprawy.

Anna Jasiewicz

Radca prawny wpisana na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku.


Ukończyła 5-letnie studia magisterskie, kierunek: prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego (praca mgr - Polskie profilowanie kryminalne. Stan obecny, perspektywy rozwoju i postulowane zmiany), a także 3-letnie studia licencjackie, kierunek: polonistyka, specjalność: komparatystyka, na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Współpracuje z Kancelarią od grudnia 2015 roku. Specjalizuje się w sprawach z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego, w szczególności prawa rodzinnego, spadkowego, a także w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Prywatnie lubi górskie wędrówki, tenis, kryminały i muzykę Stinga.

Patrycja Szczyżyńska

Aplikant radcowski odbywający aplikację przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku.


Ukończyła 5-letnie studia magisterskie, kierunek: prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Pierwsze doświadczenie zdobywała w Kancelarii Doradcy Restrukturyzacyjnego w Toruniu. Z Kancelarią radcy prawnego Anny Kołodziejskiej w Gdańsku współpracuje od stycznia 2019 roku. Zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego, w szczególności prawa rodzinnego i windykacji należności. Ponadto, ma duże doświadczenie w sprawach z zakresu prawa upadłościowego, w szczególności ogłoszenia upadłości konsumenckiej (osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej).

Prywatnie lubi gotować, czytać książki, a także grać w gry planszowe ze znajomymi.

Paulina Pazio

Aplikant radcowski odbywający aplikację przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku.


Ukończyła 5-letnie studia magisterskie, kierunek: prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego.

Podczas studiów odbywała praktykę w Prokuraturze Rejonowej oraz w Kancelarii Doradcy Podatkowego. Podczas aplikacji pracowała w Kancelarii Doradców Restrukturyzacyjnych. Z Kancelarią Radcy Prawnego Anny Kołodziejskiej w Gdańsku współpracuje od lutego 2020 roku. Zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego, w szczególności prawa rodzinnego i spadkowego. Ponadto, ma doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa upadłościowego, w tym upadłości przedsiębiorców oraz tzw. upadłości konsumenckich.

Jej hobby to podróże, kino oraz psychologia. Lubi również spacery nad morzem.

Adrian Szydlik

Aplikant radcowski I roku przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku.


Absolwent 5-letnich studiów magisterskich na kierunku Prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Były członek Kół Naukowych Prawa Gospodarczego, Sportowego, Konstytucyjnego oraz Finansowego na WPiA UG. Prelegent i współorganizator ogólnopolskich konferencji naukowych, zjazdów kół naukowych i paneli dyskusyjnych. Współautor monografii naukowych oraz autor artykułów o tematyce prawnej i administracyjnej. Z Kancelarią radcy prawnego Anny Kołodziejskiej współpracuje od października 2017 roku, zajmując się sprawami z zakresu prawa cywilnego oraz gospodarczego. W obszarze jego zainteresowań znajduje się również prawo morskie oraz karne.

W wolnym czasie pasjonat biegania, podróżowania oraz rozrywek typu escape room.