Zespół

Tworzymy zgrany zespół doświadczonych i ambitnych prawników, dla których wykonywanie zawodu to coś więcej niż praca.

Nasz zespół

Siłą naszej Kancelarii są tworzący ją ludzie, ambitni, odważni, otwarci na nowe wyzwania, a jednocześnie uczciwi, solidni, pracowici i odpowiedzialni. W naszej pracy łączymy dotychczasowe doświadczenie z ciągle aktualizowaną wiedzą, którą zdobywamy podczas licznych kursów i szkoleń, co umożliwia nam wszechstronne podejście do powierzonych nam spraw. Naszym klientom zapewniamy dyskrecję, zaangażowanie i profesjonalizm na sali sądowej.

Anna Kołodziejska

Radca prawny wpisana na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku.


Anna Kołodziejska - radca prawny z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze podmiotów gospodarczych oraz prowadzeniu spraw klientów indywidualnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego oraz gospodarczego. Ukończyła Szkołę Prawa Niemieckiego, a następnie odbyła praktyki w jednej z renomowanych kancelarii w Niemczech. Biegle włada językiem niemieckim oraz językiem angielskim, co umożliwia jej prowadzenie spraw klientów zagranicznych. W swojej pracy stawia na profesjonalizm, zaangażowanie oraz indywidualne podejście do każdej sprawy.

Anna Jasiewicz

Radca prawny wpisana na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku.


Ukończyła 5-letnie studia magisterskie, kierunek: prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego (praca mgr - Polskie profilowanie kryminalne. Stan obecny, perspektywy rozwoju i postulowane zmiany), a także 3-letnie studia licencjackie, kierunek: polonistyka, specjalność: komparatystyka, na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Współpracuje z Kancelarią od grudnia 2015 roku. Specjalizuje się w sprawach z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego, w szczególności prawa rodzinnego, spadkowego, a także w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Prywatnie lubi górskie wędrówki, tenis, kryminały i muzykę Stinga.