Kenneth smith

Witamy Państwa na stronach naszej kancelarii.


Jako firma prawnicza stanowimy zespół doświadczonych radców prawnych świadczących profesjonalne i kompleksowe usługi z zakresu zarówno obsługi podmiotów indywidualnych jak i małych oraz średnich przedsiębiorstw, instytucji samorządowych, a także fundacji i stowarzyszeń. Wysoki poziom naszych kompetencji wiąże się z szerokim doświadczeniem jakie zdobyliśmy w ciągu kilkunastu lat praktyki w zawodzie prawnika, reprezentując interesy naszych Klientów przed sądami i organami państwowymi, w negocjacjach, a także na wszystkich etapach szeroko rozumianych inwestycji i projektów.

Naszym celem, jako firmy prawniczej, jest nie tylko profesjonalny, ale także wyjątkowy na rynku trójmiejskim i przyjazny dla naszego Klienta sposób obsługi dlatego też, prócz gwarancji najwyższej jakości naszych usług, staramy się zapewnić Klientom pełne zaangażowanie, stałą bieżącą pomoc oraz pełną ochronę prawną w każdym czasie.  

 

Szanowni Państwo, w ciągu kilkunastu lat zbierania doświadczeń z różnych dziedzin – nie tylko prawa – ale także funkcjonowania szeroko pojętego rynku i jego mechanizmów, instytucji publicznych, nasza działalność zaczęła znacznie wykraczać poza rozstrzyganie zagadnień prawnych oraz reprezentowanie Klientów przed sądami i organami. Doradzamy naszym Klientom - zapewniając im stały i pewny kontakt z nami - w podejmowaniu szeregu istotnych decyzji w życiu osobistym i zawodowym, a pokładane w nas zaufanie i spełnienie ich oczekiwań, pozwala nam na uzyskanie pełnej satysfakcji z naszej pracy.

 

Miło nam podkreślić, iż zdobyte umiejętności oraz specjalizacja z szeregu dziedzin prawa, jak również uznanie jakim dotąd cieszy się nasza praca, zaowocowało także możliwością przekazywania naszej wiedzy i doświadczenia poprzez prowadzenie szkoleń dla szeregu instytucji publicznych jak również wykładów na wyższych uczelniach w Trójmieście. Szacunek dla renomy naszego zawodu i zaufanie publiczne z jakim się on wiążę zobowiązuje nas także do działalności pro publico bono, którą nieustannie rozwijamy, a która przynosi nam dużą satysfakcję chociażby w postaci odznaczeń jakie z tego tytułu otrzymali nasi prawnicy.

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się na powyższych stronach ze szczegółami naszej oferty, dziedzinami w których się specjalizujemy, a także z informacjami, które przybliżą Państwu nasze sylwetki i być może ugruntują wybór naszych usług.

 

Powrót