O kancelarii

Naszym atutem jest doświadczenie, profesjonalizm i zgrany zespół, z którym nasi Klienci pozostają w stałym kontakcie.

K&K Kancelaria Radców Prawnych Anna Kołodziejska Agnieszka Kołodziej

To kancelaria specjalizująca się w różnych dziedzinach prawa. Kancelarię tworzy starannie dobrany zespół radców prawnych i aplikantów radcowskich o wysokich kwalifikacjach zawodowych. Udzielamy profesjonalnego wsparcia prawnego z wielu dziedzin prawa, a prowadząc powierzone sprawy poszukujemy nieszablonowych rozwiązań, które w możliwie najlepszy sposób zabezpieczą interes naszego Klienta. Naszym zdaniem zgrany i profesjonalny zespół jest podstawą do osiągnięcia sukcesu, dlatego stale staramy się podnosić nasze kompetencje zawodowe, uczestnicząc w szkoleniach, kursach oraz innych inicjatywach.

Dbamy o to, by do powierzonych nam spraw podchodzić kompleksowo, a w naszej pracy stawiamy na profesjonalizm i indywidualne podejście do Klienta. Szczególny nacisk kładziemy na sprawną komunikację z Klientem, ponieważ wiemy, jak istotne jest bieżące wsparcie oraz zaangażowanie w powierzone Nam sprawy. Dzięki naszym umiejętnościom oraz determinacji, możemy pochwalić się licznymi sukcesami w dotychczas prowadzonych sprawach.

Kancelaria zajmuje się świadczeniem usług prawnych na rzecz osób fizycznych i przedsiębiorców. Prowadzimy sprawy z szeroko rozumianego prawa cywilnego (prawo rzeczowe, spadkowe, zobowiązania) w szczególności sprawy z zakresu prawa rodzinnego, jak również sprawy z zakresu prawa administracyjnego oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Oferujemy świadczenie pomocy prawnej na rzecz podmiotów gospodarczych, w tym ich stałą obsługę prawną. Świadczymy usługi w języku niemieckim oraz angielskim.

Siedzibą naszej kancelarii jest Gdańsk, ale działamy także w innych rejonach Polski min Sopot, Gdynia, Warszawa. 

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej kancelarii.

Oprócz gwarancji najwyższej jakości naszych usług, staramy się zapewnić Klientom pełne zaangażowanie, stałą bieżącą pomoc oraz pełną ochronę prawną w każdym czasie.

Od czego zależy wynagrodzenie Kancelarii?

Wysokość wynagrodzenia ustalamy zawsze indywidualnie z Klientem. Zależy ono od rodzaju sprawy, jej skomplikowania, oczekiwań Klienta i ilości czasu, który jest potrzebny dla realizacji powierzonych nam czynności.

Pozostając otwartymi na inne sposoby rozliczania, co do zasady oferujemy Państwu następujące możliwości:

1. WYNAGRODZENIE JEDNORAZOWE

Ustalane z góry za dokonanie konkretnej czynności, np. sporządzenie opinii prawnej w sprawie.

2. WYNAGRODZENIE RYCZAŁTOWE (STAŁE)

Preferowane przez Klientów, z którymi podejmujemy stałą współpracę. Polega na ustaleniu stałej, niezmiennej stawki, w ramach której Kancelaria wykonuje dla Klienta umówione czynności, np. za uczestnictwo w mediacjach.

3. WYNAGRODZENIE GODZINOWE

Liczone jako iloczyn godzin poświęconych przez Kancelarię danej sprawie i stawki umówionej wcześniej z Klientem.

4. WYNAGRODZENIE MIESZANE

Polega na ustaleniu ryczałtu, w ramach którego mieści się konkretna ilość godzin pracy Kancelarii. W przypadku, jeśli danej sprawie trzeba będzie poświęcić więcej czasu, Klient płaci za każdą kolejną rozpoczętą godzinę według umówionej wcześniej stawki. Taki system stosowany jest często przy skomplikowanych, wieloletnich postępowaniach sądowych, w których umawiamy się z Klientem na ryczałt za prowadzenie sprawy oraz dodatkowe wynagrodzenie za reprezentowanie Klienta na rozprawach.

Sposób rozliczenia ustalany jest zawsze podczas pierwszej konsultacji. O ile jest to możliwe, przy wyborze sposobu rozliczania, bierzemy pod uwagę możliwości finansowe Klienta.


Przejrzystość zasad rozliczania z Klientem jest dla nas priorytetem.

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ​

Skontaktuj się z Nami

Siłą naszej Kancelarii są tworzący ją ludzie, ambitni, odważni i otwarci na nowe wyzwania!